Pas transportowy 1,5T 4M 25mm, STF 125 dan
Cena regularna:
23,69 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- długość pasa i klamry: długość pasa (3,7 metra)+ długość klamry (0,3 metra)
- wytrzymałość pasa (w naciągu): LC=750 daN
- wytrzymałość pasa (na opasaniu): LC=1500 daN
- SHF: 50 daN
- STF: 125 daN
- LC: 750 daN
- rozciągliwość: 6% przy LC
- szerokość taśmy: 25mm
- kolor taśmy: pomarańczowy
- waga: 0,56 kg
Opakowanie zbiorcze: 36 szt.
Pas jest zgodny z normą europejską EN 12195-2
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 1,5 T |
| Długość całkowita | 4 m |
| Długość taśmy | 3,7m |
| Długość taśmy – NAPINACZ | 0,3 |
| Szerokość taśmy | 25mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 750daN |
| Wytrzymałość w opasie | 1500daN |
| Rozciągliwość | do 6% przy LC |
| ilość haków | 1+1 |
| Certyfikat | TUV GS |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rodzaj pasa | 2-częściowy - pas z napinaczem |
| Waga | 0,56 |
| Kolor taśmy | Pomarańczowy |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
63,99 zł
Cena regularna:
71,99 zł
148,99 zł
Cena regularna:
199,00 zł
5,99 zł
Cena regularna:
7,19 zł
32,39 zł
Cena regularna:
35,99 zł
29,99 zł
Cena regularna:
35,99 zł
39,99 zł
Cena regularna:
45,39 zł
44,99 zł
Cena regularna:
59,99 zł
25,99 zł
Cena regularna:
29,49 zł
89,99 zł
Cena regularna:
107,00 zł
24,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
14,99 zł
Cena regularna:
16,89 zł
499,00 zł
Cena regularna:
596,00 zł
23,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
3,99 zł
Cena regularna:
4,99 zł
1,99 zł
Cena regularna:
3,49 zł
299,00 zł
Cena regularna:
359,00 zł
30,99 zł
Cena regularna:
35,99 zł
59,99 zł
Cena regularna:
67,99 zł
29,99 zł
Cena regularna:
33,79 zł
45,99 zł
Cena regularna:
51,79 zł
7,59 zł
Cena regularna:
8,49 zł
59,99 zł
Cena regularna:
73,99 zł
89,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
39,99 zł
Cena regularna:
49,89 zł
Promocje
30,41 zł
Cena regularna:
33,79 zł
116,10 zł
Cena regularna:
129,00 zł
31,85 zł
Cena regularna:
35,39 zł
273,60 zł
Cena regularna:
304,00 zł
377,10 zł
Cena regularna:
419,00 zł
22,94 zł
Cena regularna:
25,49 zł
72,35 zł
Cena regularna:
80,39 zł
224,10 zł
Cena regularna:
249,00 zł
31,40 zł
Cena regularna:
34,89 zł
57,14 zł
Cena regularna:
63,49 zł
21,86 zł
Cena regularna:
24,29 zł
24,56 zł
Cena regularna:
27,29 zł
11,69 zł
Cena regularna:
12,99 zł
107,10 zł
Cena regularna:
119,00 zł
101,70 zł
Cena regularna:
113,00 zł
17,27 zł
Cena regularna:
19,19 zł
19,52 zł
Cena regularna:
21,69 zł
11,69 zł
Cena regularna:
12,99 zł
27,17 zł
Cena regularna:
30,19 zł
21,32 zł
Cena regularna:
23,69 zł
119,70 zł
Cena regularna:
133,00 zł
20,24 zł
Cena regularna:
22,49 zł
66,14 zł
Cena regularna:
73,49 zł
30,41 zł
Cena regularna:
33,79 zł
Bestsellery
36,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
124,99 zł
39,99 zł
Cena regularna:
44,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
46,99 zł
Cena regularna:
51,99 zł
37,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
56,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
7,89 zł
Cena regularna:
9,49 zł
11,49 zł
Cena regularna:
12,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
95,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
495,00 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,69 zł
65,99 zł
Cena regularna:
69,99 zł
38,99 zł
Cena regularna:
44,69 zł
16,69 zł
Cena regularna:
18,99 zł
104,99 zł
Cena regularna:
119,00 zł
20,99 zł
Cena regularna:
26,99 zł
10,49 zł
Cena regularna:
11,99 zł
25,69 zł
Cena regularna:
29,49 zł
15,99 zł
Cena regularna:
16,99 zł
Nowości
29,99 zł
Cena regularna:
31,99 zł
19,99 zł
Cena regularna:
21,99 zł
17,99 zł
Cena regularna:
18,99 zł
199,00 zł
159,00 zł
129,00 zł
149,00 zł
165,00 zł
199,00 zł
169,00 zł
145,00 zł
89,99 zł



