Pas transportowy 2T 10M 35mm
Cena regularna:
51,59 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- długość pasa i klamry: długość pasa (9,6 metra)+ długość klamry (0,4 metra)
- wytrzymałość pasa (w naciągu): LC=1000 daN
- wytrzymałość pasa (na opasaniu): LC=2000 daN
- SHF: 50 daN
- STF:100 daN
- LC:1000 daN
- rozciągliwość: do 6% przy LC
- szerokość taśmy: 35mm
- MBF (minimalna siła rozrywająca dla nowego pasa): 2000 daN
- kolor taśmy: pomarańczowy
- waga: 1,30 kg
Opakowanie zbiorcze: 18 szt.
Pas jest zgodny z normą europejską EN 12195-2
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 2 T |
| Długość całkowita | 10 m |
| Długość taśmy | 9,6m |
| Długość taśmy – NAPINACZ | 0,4 |
| Szerokość taśmy | 35mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 1000daN |
| Wytrzymałość w opasie | 2000daN |
| Rozciągliwość | do 6% przy LC |
| ilość haków | 1+1 |
| Certyfikat | TUV GS |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rodzaj pasa | 2-częściowy - pas z napinaczem |
| Waga | 1,3 |
| Kolor taśmy | Pomarańczowy |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
44,99 zł
Cena regularna:
59,99 zł
38,99 zł
Cena regularna:
44,29 zł
4,99 zł
Cena regularna:
5,59 zł
79,99 zł
Cena regularna:
89,99 zł
39,99 zł
Cena regularna:
49,89 zł
299,00 zł
Cena regularna:
379,00 zł
13,99 zł
Cena regularna:
16,99 zł
2,49 zł
Cena regularna:
3,49 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,09 zł
10,99 zł
Cena regularna:
13,49 zł
1,99 zł
Cena regularna:
3,49 zł
19,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
49,99 zł
Cena regularna:
56,69 zł
23,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
32,39 zł
Cena regularna:
35,99 zł
81,99 zł
Cena regularna:
94,99 zł
23,99 zł
Cena regularna:
26,69 zł
299,00 zł
Cena regularna:
359,00 zł
55,70 zł
Cena regularna:
61,89 zł
22,49 zł
Cena regularna:
24,99 zł
45,99 zł
Cena regularna:
51,79 zł
63,99 zł
Cena regularna:
71,99 zł
249,00 zł
Cena regularna:
288,00 zł
33,99 zł
Cena regularna:
37,59 zł
Promocje
20,69 zł
Cena regularna:
22,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
124,99 zł
20,78 zł
Cena regularna:
23,09 zł
130,50 zł
Cena regularna:
145,00 zł
135,00 zł
Cena regularna:
150,00 zł
33,02 zł
Cena regularna:
36,69 zł
132,30 zł
Cena regularna:
147,00 zł
358,19 zł
Cena regularna:
397,99 zł
47,96 zł
Cena regularna:
53,29 zł
17,69 zł
Cena regularna:
21,99 zł
11,33 zł
Cena regularna:
12,59 zł
27,89 zł
Cena regularna:
30,99 zł
58,76 zł
Cena regularna:
65,29 zł
13,76 zł
Cena regularna:
15,29 zł
20,24 zł
Cena regularna:
22,49 zł
29,24 zł
Cena regularna:
32,49 zł
86,21 zł
Cena regularna:
95,79 zł
54,71 zł
Cena regularna:
60,79 zł
169,20 zł
Cena regularna:
188,00 zł
301,50 zł
Cena regularna:
335,00 zł
2,49 zł
Cena regularna:
3,49 zł
70,91 zł
Cena regularna:
78,79 zł
101,70 zł
Cena regularna:
113,00 zł
70,91 zł
Cena regularna:
78,79 zł
Bestsellery
36,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
124,99 zł
39,99 zł
Cena regularna:
44,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
46,99 zł
Cena regularna:
51,99 zł
37,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
56,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
7,89 zł
Cena regularna:
9,49 zł
11,49 zł
Cena regularna:
12,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
95,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
495,00 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,69 zł
65,99 zł
Cena regularna:
69,99 zł
38,99 zł
Cena regularna:
44,69 zł
16,69 zł
Cena regularna:
18,99 zł
104,99 zł
Cena regularna:
119,00 zł
20,99 zł
Cena regularna:
26,99 zł
10,49 zł
Cena regularna:
11,99 zł
25,69 zł
Cena regularna:
29,49 zł
15,99 zł
Cena regularna:
16,99 zł
Nowości
29,99 zł
Cena regularna:
31,99 zł
19,99 zł
Cena regularna:
21,99 zł
17,99 zł
Cena regularna:
18,99 zł
199,00 zł
159,00 zł
129,00 zł
149,00 zł
165,00 zł
199,00 zł
169,00 zł
145,00 zł
89,99 zł



