Pas transportowy 2T 2M 35mm
Cena regularna:
24,49 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pas jest zgodny z normą europejską EN 12195-2
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 2 T |
| Długość całkowita | 2 m |
| Długość taśmy | 1,6m |
| Długość taśmy – NAPINACZ | 0,4 |
| Szerokość taśmy | 35mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 1000daN |
| Wytrzymałość w opasie | 2000daN |
| Rozciągliwość | do 6% przy LC |
| ilość haków | 1+1 |
| Certyfikat | TUV GS |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rodzaj pasa | 2-częściowy - pas z napinaczem |
| Waga | 0,8 |
| Kolor taśmy | Pomarańczowy |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
29,99 zł
Cena regularna:
39,69 zł
21,99 zł
Cena regularna:
25,99 zł
249,00 zł
Cena regularna:
288,00 zł
12,99 zł
Cena regularna:
15,29 zł
148,99 zł
Cena regularna:
199,00 zł
39,99 zł
Cena regularna:
49,89 zł
4,99 zł
Cena regularna:
5,59 zł
168,99 zł
Cena regularna:
199,00 zł
14,99 zł
Cena regularna:
22,79 zł
89,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
299,00 zł
Cena regularna:
330,99 zł
10,99 zł
Cena regularna:
13,49 zł
7,99 zł
Cena regularna:
10,29 zł
89,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
9,99 zł
Cena regularna:
11,19 zł
30,49 zł
Cena regularna:
35,99 zł
11,29 zł
Cena regularna:
13,19 zł
79,99 zł
Cena regularna:
89,99 zł
299,00 zł
Cena regularna:
379,00 zł
21,99 zł
Cena regularna:
24,99 zł
17,99 zł
Cena regularna:
22,29 zł
43,99 zł
Cena regularna:
47,99 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,09 zł
23,99 zł
Cena regularna:
26,69 zł
Promocje
301,50 zł
Cena regularna:
335,00 zł
72,89 zł
Cena regularna:
80,99 zł
50,66 zł
Cena regularna:
56,29 zł
147,60 zł
Cena regularna:
164,00 zł
10,88 zł
Cena regularna:
12,09 zł
49,99 zł
Cena regularna:
65,00 zł
34,64 zł
Cena regularna:
38,49 zł
13,31 zł
Cena regularna:
14,79 zł
76,94 zł
Cena regularna:
85,49 zł
30,50 zł
Cena regularna:
33,89 zł
6,79 zł
Cena regularna:
7,49 zł
187,20 zł
Cena regularna:
208,00 zł
13,94 zł
Cena regularna:
15,49 zł
137,70 zł
Cena regularna:
153,00 zł
27,98 zł
Cena regularna:
31,09 zł
7,59 zł
Cena regularna:
9,99 zł
33,65 zł
Cena regularna:
37,39 zł
13,67 zł
Cena regularna:
15,19 zł
28,34 zł
Cena regularna:
31,49 zł
21,32 zł
Cena regularna:
23,69 zł
42,56 zł
Cena regularna:
47,29 zł
29,33 zł
Cena regularna:
32,59 zł
26,72 zł
Cena regularna:
29,69 zł
98,10 zł
Cena regularna:
109,00 zł
Bestsellery
39,99 zł
Cena regularna:
44,69 zł
39,99 zł
Cena regularna:
44,99 zł
89,99 zł
Cena regularna:
99,00 zł
34,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
66,95 zł
Cena regularna:
74,39 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
31,49 zł
Cena regularna:
35,99 zł
36,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
65,99 zł
Cena regularna:
69,99 zł
10,99 zł
Cena regularna:
12,99 zł
419,00 zł
52,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
18,69 zł
Cena regularna:
23,89 zł
85,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
95,00 zł
499,00 zł
Cena regularna:
596,00 zł
197,10 zł
Cena regularna:
219,00 zł
104,99 zł
Cena regularna:
119,00 zł
7,39 zł
Cena regularna:
8,49 zł
Nowości
199,00 zł
209,00 zł
179,00 zł
199,00 zł
229,00 zł
339,00 zł
169,00 zł
109,00 zł
239,00 zł



