Pas transportowy 3T 5M 35mm
Cena regularna:
51,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- długość pasa i klamry: długość pasa (4,6 metra)+ długość klamry (0,4metra)
- wytrzymałość pasa (w naciągu): LC=1500 daN
- wytrzymałość pasa (na opasaniu): LC=3000 daN
- SHF: 50 daN
- STF: 150 daN
- LC: 15000 daN
- rozciągliwość: do 6% przy LC
- szerokość taśmy: 35mm
- MBF (minimalna siła rozrywająca dla nowego pasa): 3000 daN
- kolor taśmy: pomarańczowy
- waga: 1,17 kg
Opakowanie zbiorcze: 25 szt.
Pas jest zgodny z normą europejską EN 12195-2
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 3 T |
| Długość całkowita | 5 m |
| Długość taśmy | 4,6m |
| Długość taśmy – NAPINACZ | 0,4 |
| Szerokość taśmy | 35mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 1500daN |
| Wytrzymałość w opasie | 3000daN |
| Rozciągliwość | do 6% przy LC |
| ilość haków | 1+1 |
| Certyfikat | TUV GS |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rodzaj pasa | 2-częściowy - pas z napinaczem |
| Waga | 1,17 |
| Kolor taśmy | Pomarańczowy |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
499,00 zł
Cena regularna:
596,00 zł
149,00 zł
Cena regularna:
169,00 zł
29,99 zł
Cena regularna:
31,99 zł
249,00 zł
Cena regularna:
288,00 zł
26,99 zł
Cena regularna:
31,99 zł
79,99 zł
Cena regularna:
89,99 zł
30,99 zł
Cena regularna:
35,99 zł
7,59 zł
Cena regularna:
8,49 zł
79,99 zł
Cena regularna:
89,99 zł
6,99 zł
Cena regularna:
8,89 zł
29,99 zł
Cena regularna:
39,69 zł
39,99 zł
Cena regularna:
45,39 zł
27,99 zł
Cena regularna:
31,49 zł
22,49 zł
Cena regularna:
24,99 zł
499,00 zł
Cena regularna:
594,00 zł
148,99 zł
Cena regularna:
199,00 zł
115,00 zł
Cena regularna:
133,00 zł
55,70 zł
Cena regularna:
61,89 zł
2,49 zł
Cena regularna:
3,49 zł
33,29 zł
Cena regularna:
36,99 zł
299,00 zł
Cena regularna:
379,00 zł
89,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
149,00 zł
Cena regularna:
178,00 zł
56,99 zł
Cena regularna:
67,29 zł
Promocje
1 211,40 zł
Cena regularna:
1 346,00 zł
125,10 zł
Cena regularna:
139,00 zł
10,25 zł
Cena regularna:
11,39 zł
61,46 zł
Cena regularna:
68,29 zł
62,81 zł
Cena regularna:
69,79 zł
26,00 zł
Cena regularna:
28,89 zł
66,14 zł
Cena regularna:
73,49 zł
44,54 zł
Cena regularna:
49,49 zł
25,55 zł
Cena regularna:
28,39 zł
95,18 zł
Cena regularna:
108,00 zł
18,35 zł
Cena regularna:
20,39 zł
24,38 zł
Cena regularna:
27,09 zł
134,10 zł
Cena regularna:
149,00 zł
129,60 zł
Cena regularna:
144,00 zł
35,45 zł
Cena regularna:
39,39 zł
13,94 zł
Cena regularna:
15,49 zł
27,35 zł
Cena regularna:
30,39 zł
64,79 zł
Cena regularna:
71,99 zł
1 640,70 zł
Cena regularna:
1 823,00 zł
14,93 zł
Cena regularna:
16,59 zł
27,98 zł
Cena regularna:
31,09 zł
15,92 zł
Cena regularna:
17,69 zł
126,00 zł
Cena regularna:
140,00 zł
19,79 zł
Cena regularna:
21,99 zł
Bestsellery
36,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
124,99 zł
39,99 zł
Cena regularna:
44,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
46,99 zł
Cena regularna:
51,99 zł
37,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
56,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
7,89 zł
Cena regularna:
9,49 zł
11,49 zł
Cena regularna:
12,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
95,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
495,00 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,69 zł
38,99 zł
Cena regularna:
44,69 zł
65,99 zł
Cena regularna:
69,99 zł
104,99 zł
Cena regularna:
119,00 zł
16,69 zł
Cena regularna:
18,99 zł
10,49 zł
Cena regularna:
11,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
26,99 zł
25,69 zł
Cena regularna:
29,49 zł
37,99 zł
Cena regularna:
43,99 zł
21,99 zł
Cena regularna:
25,99 zł
Nowości
29,99 zł
Cena regularna:
31,99 zł
19,99 zł
Cena regularna:
21,99 zł
17,99 zł
Cena regularna:
18,99 zł
199,00 zł
159,00 zł
129,00 zł
149,00 zł
165,00 zł
199,00 zł
169,00 zł
145,00 zł
89,99 zł



