Pas transportowy 4T 3M 50mm, TUV NORD
Cena regularna:
44,29 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- wytrzymałość pasa: 4000 daN (na opasaniu) 2000 daN (w naciągu)
- długość pasa i klamry: długość pasa (2,5metra)+ długość klamry (0,5metra)
- szerokość taśmy: 50mm
-STF: 250 daN
- SHF: 50 daN
- rozciągliwość: do 6% przy LC
- kolor taśmy: pomarańczowy
- waga: 2,50 kg
Pas jest zgodny z normą europejską EN 12195-2, certyfikat TÜV NORD.
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 4 T |
| Długość całkowita | 3 m |
| Długość taśmy | 2,5m |
| Długość taśmy – NAPINACZ | 0,5 |
| Szerokość taśmy | 50mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 2000daN |
| Wytrzymałość w opasie | 4000daN |
| Rozciągliwość | do 6% przy LC |
| ilość haków | 1+1 |
| Certyfikat | TUV GS |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rodzaj pasa | 2-częściowy - pas z napinaczem |
| Waga | 2,5 |
| Kolor taśmy | Pomarańczowy |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
13,99 zł
Cena regularna:
16,99 zł
36,99 zł
Cena regularna:
41,79 zł
79,99 zł
Cena regularna:
89,99 zł
12,99 zł
Cena regularna:
15,29 zł
26,99 zł
Cena regularna:
31,99 zł
115,00 zł
Cena regularna:
133,00 zł
25,99 zł
Cena regularna:
29,49 zł
21,99 zł
Cena regularna:
24,79 zł
299,00 zł
Cena regularna:
379,00 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,09 zł
25,99 zł
Cena regularna:
30,09 zł
5,99 zł
Cena regularna:
7,19 zł
9,49 zł
Cena regularna:
10,99 zł
45,99 zł
Cena regularna:
51,79 zł
19,99 zł
Cena regularna:
22,69 zł
32,39 zł
Cena regularna:
35,99 zł
10,99 zł
Cena regularna:
13,49 zł
148,99 zł
Cena regularna:
199,00 zł
59,99 zł
Cena regularna:
73,99 zł
14,99 zł
Cena regularna:
22,79 zł
43,99 zł
Cena regularna:
47,99 zł
7,59 zł
Cena regularna:
8,49 zł
39,99 zł
Cena regularna:
45,39 zł
30,99 zł
Cena regularna:
35,99 zł
Promocje
30,95 zł
Cena regularna:
34,39 zł
278,10 zł
Cena regularna:
309,00 zł
45,98 zł
Cena regularna:
51,09 zł
123,30 zł
Cena regularna:
137,00 zł
31,04 zł
Cena regularna:
34,49 zł
16,28 zł
Cena regularna:
18,09 zł
79,01 zł
Cena regularna:
87,79 zł
11,24 zł
Cena regularna:
12,49 zł
41,66 zł
Cena regularna:
46,29 zł
15,38 zł
Cena regularna:
17,09 zł
74,69 zł
Cena regularna:
82,99 zł
32,03 zł
Cena regularna:
35,59 zł
13,40 zł
Cena regularna:
14,89 zł
79,01 zł
Cena regularna:
87,79 zł
86,39 zł
Cena regularna:
95,99 zł
55,70 zł
Cena regularna:
61,89 zł
129,60 zł
Cena regularna:
144,00 zł
98,10 zł
Cena regularna:
109,00 zł
15,20 zł
Cena regularna:
16,89 zł
101,33 zł
Cena regularna:
112,59 zł
36,71 zł
Cena regularna:
40,79 zł
44,18 zł
Cena regularna:
49,09 zł
54,71 zł
Cena regularna:
60,79 zł
12,14 zł
Cena regularna:
13,49 zł
Bestsellery
35,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
39,99 zł
Cena regularna:
44,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
124,99 zł
36,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
46,99 zł
Cena regularna:
51,99 zł
7,89 zł
Cena regularna:
9,49 zł
11,49 zł
Cena regularna:
12,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
95,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
495,00 zł
56,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
15,99 zł
Cena regularna:
16,99 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,69 zł
20,99 zł
Cena regularna:
26,99 zł
31,49 zł
Cena regularna:
35,99 zł
16,69 zł
Cena regularna:
18,99 zł
18,69 zł
Cena regularna:
23,89 zł
9,49 zł
Cena regularna:
11,99 zł
65,99 zł
Cena regularna:
69,99 zł
104,99 zł
Cena regularna:
119,00 zł
Nowości
199,00 zł
209,00 zł
179,00 zł
199,00 zł
229,00 zł
339,00 zł
169,00 zł
109,00 zł
239,00 zł



