Pas transportowy 5T 10m b=50mm TUV NORD
Cena regularna:
55,79 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 5 T |
| Długość całkowita | 10 m |
| Długość taśmy | 9,5m |
| Długość taśmy – NAPINACZ | 0,5m |
| Szerokość taśmy | 50mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 2500daN |
| Wytrzymałość w opasie | 5000daN |
| Rozciągliwość | do 6% przy LC |
| ilość haków | 1+1 |
| Certyfikat | TUV NORD |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rok produkcji | 2025 |
| Kolor taśmy | Pomarańczowy |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
55,70 zł
Cena regularna:
61,89 zł
33,29 zł
Cena regularna:
36,99 zł
21,99 zł
Cena regularna:
24,79 zł
24,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
81,99 zł
Cena regularna:
94,99 zł
2,49 zł
Cena regularna:
3,49 zł
14,99 zł
Cena regularna:
22,79 zł
9,99 zł
Cena regularna:
11,19 zł
11,49 zł
Cena regularna:
13,99 zł
6,99 zł
Cena regularna:
8,89 zł
49,99 zł
Cena regularna:
56,69 zł
89,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
23,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
38,99 zł
Cena regularna:
44,29 zł
148,99 zł
Cena regularna:
199,00 zł
14,99 zł
Cena regularna:
16,89 zł
89,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
149,00 zł
Cena regularna:
178,00 zł
44,99 zł
Cena regularna:
59,99 zł
23,99 zł
Cena regularna:
26,69 zł
45,99 zł
Cena regularna:
51,79 zł
91,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
12,99 zł
Cena regularna:
15,29 zł
168,99 zł
Cena regularna:
199,00 zł
Promocje
21,32 zł
Cena regularna:
23,69 zł
147,60 zł
Cena regularna:
164,00 zł
10,43 zł
Cena regularna:
11,59 zł
125,10 zł
Cena regularna:
139,00 zł
57,23 zł
Cena regularna:
63,59 zł
31,40 zł
Cena regularna:
34,89 zł
170,10 zł
Cena regularna:
189,00 zł
13,31 zł
Cena regularna:
14,79 zł
25,55 zł
Cena regularna:
28,39 zł
48,59 zł
Cena regularna:
53,99 zł
21,32 zł
Cena regularna:
23,69 zł
10,25 zł
Cena regularna:
11,39 zł
15,38 zł
Cena regularna:
17,09 zł
19,43 zł
Cena regularna:
21,59 zł
25,37 zł
Cena regularna:
28,19 zł
135,00 zł
Cena regularna:
150,00 zł
21,32 zł
Cena regularna:
23,69 zł
65,78 zł
Cena regularna:
73,09 zł
82,25 zł
Cena regularna:
91,39 zł
348,30 zł
Cena regularna:
387,00 zł
16,64 zł
Cena regularna:
18,49 zł
21,32 zł
Cena regularna:
23,69 zł
16,46 zł
Cena regularna:
18,29 zł
24,92 zł
Cena regularna:
27,69 zł
Bestsellery
35,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
39,99 zł
Cena regularna:
44,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
124,99 zł
36,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
46,99 zł
Cena regularna:
51,99 zł
7,89 zł
Cena regularna:
9,49 zł
11,49 zł
Cena regularna:
12,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
95,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
495,00 zł
56,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
15,99 zł
Cena regularna:
16,99 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,69 zł
20,99 zł
Cena regularna:
26,99 zł
31,49 zł
Cena regularna:
35,99 zł
16,69 zł
Cena regularna:
18,99 zł
18,69 zł
Cena regularna:
23,89 zł
9,49 zł
Cena regularna:
11,99 zł
65,99 zł
Cena regularna:
69,99 zł
104,99 zł
Cena regularna:
119,00 zł
Nowości
199,00 zł
209,00 zł
179,00 zł
199,00 zł
229,00 zł
339,00 zł
169,00 zł
109,00 zł
239,00 zł



