Pas transportowy 5T 7,5M 50mm, BEZ GRZECHOTKI, TUV NORD
Cena regularna:
36,29 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 5 T |
| Długość całkowita | 7,5 m |
| Długość taśmy | 7,5m |
| Szerokość taśmy | 50mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 2500daN |
| Wytrzymałość w opasie | 5000daN |
| Rozciągliwość | do 6% przy LC |
| ilość haków | 1 |
| Certyfikat | TUV GS |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rodzaj pasa | 1- częściowy |
| Kolor taśmy | Pomarańczowy |
| Dodatkowe informacje | Bez grzechotki |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
28,99 zł
Cena regularna:
33,09 zł
26,99 zł
Cena regularna:
31,99 zł
31,99 zł
Cena regularna:
36,29 zł
7,59 zł
Cena regularna:
8,49 zł
79,99 zł
Cena regularna:
94,09 zł
11,99 zł
Cena regularna:
13,69 zł
14,99 zł
Cena regularna:
22,79 zł
30,99 zł
Cena regularna:
35,99 zł
44,99 zł
Cena regularna:
59,99 zł
299,00 zł
Cena regularna:
330,99 zł
89,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
29,99 zł
Cena regularna:
39,59 zł
148,99 zł
Cena regularna:
199,00 zł
55,70 zł
Cena regularna:
61,89 zł
1,99 zł
Cena regularna:
3,49 zł
14,99 zł
Cena regularna:
16,89 zł
499,00 zł
Cena regularna:
594,00 zł
89,99 zł
Cena regularna:
108,00 zł
29,99 zł
Cena regularna:
33,79 zł
19,99 zł
Cena regularna:
22,69 zł
91,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
13,99 zł
Cena regularna:
15,99 zł
24,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
23,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
Promocje
127,80 zł
Cena regularna:
142,00 zł
56,69 zł
Cena regularna:
62,99 zł
27,53 zł
Cena regularna:
30,59 zł
170,09 zł
Cena regularna:
188,99 zł
14,21 zł
Cena regularna:
15,79 zł
192,60 zł
Cena regularna:
214,00 zł
72,89 zł
Cena regularna:
80,99 zł
27,35 zł
Cena regularna:
30,39 zł
70,91 zł
Cena regularna:
78,79 zł
10,34 zł
Cena regularna:
11,49 zł
47,60 zł
Cena regularna:
52,89 zł
15,20 zł
Cena regularna:
16,89 zł
299,00 zł
Cena regularna:
387,00 zł
50,12 zł
Cena regularna:
55,69 zł
75,95 zł
Cena regularna:
84,39 zł
79,99 zł
Cena regularna:
89,99 zł
64,16 zł
Cena regularna:
71,29 zł
105,30 zł
Cena regularna:
117,00 zł
29,51 zł
Cena regularna:
32,79 zł
194,40 zł
Cena regularna:
216,00 zł
40,04 zł
Cena regularna:
44,49 zł
261,00 zł
Cena regularna:
290,00 zł
95,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
19,79 zł
Cena regularna:
21,99 zł
Bestsellery
36,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
124,99 zł
39,99 zł
Cena regularna:
44,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
46,99 zł
Cena regularna:
51,99 zł
37,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
56,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
7,89 zł
Cena regularna:
9,49 zł
11,49 zł
Cena regularna:
12,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
95,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
495,00 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,69 zł
65,99 zł
Cena regularna:
69,99 zł
38,99 zł
Cena regularna:
44,69 zł
16,69 zł
Cena regularna:
18,99 zł
104,99 zł
Cena regularna:
119,00 zł
20,99 zł
Cena regularna:
26,99 zł
10,49 zł
Cena regularna:
11,99 zł
25,69 zł
Cena regularna:
29,49 zł
15,99 zł
Cena regularna:
16,99 zł
Nowości
29,99 zł
Cena regularna:
31,99 zł
19,99 zł
Cena regularna:
21,99 zł
17,99 zł
Cena regularna:
18,99 zł
199,00 zł
159,00 zł
129,00 zł
149,00 zł
165,00 zł
199,00 zł
169,00 zł
145,00 zł
89,99 zł



