Pas transportowy 5T 8m b=50mm, (7,5) metki 2025, en 12195-2, TUV NORD
Cena regularna:
65,49 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 5 T |
| Długość całkowita | 8 m |
| Długość taśmy | 7,5m |
| Długość taśmy – NAPINACZ | 0,5 |
| Szerokość taśmy | 50mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 2500daN |
| Wytrzymałość w opasie | 5000daN |
| Rozciągliwość | do 6% przy LC |
| ilość haków | 1+1 |
| Certyfikat | TUV GS |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rodzaj pasa | 2-częściowy - pas z napinaczem |
| Waga | 2 |
| Kolor taśmy | Pomarańczowy |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
36,99 zł
Cena regularna:
41,79 zł
79,99 zł
Cena regularna:
89,99 zł
11,99 zł
Cena regularna:
13,69 zł
19,99 zł
Cena regularna:
21,99 zł
23,48 zł
Cena regularna:
26,09 zł
91,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
4,99 zł
Cena regularna:
5,59 zł
29,99 zł
Cena regularna:
39,69 zł
9,49 zł
Cena regularna:
10,99 zł
21,99 zł
Cena regularna:
25,99 zł
9,49 zł
Cena regularna:
10,69 zł
24,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
45,99 zł
Cena regularna:
51,79 zł
89,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
14,99 zł
Cena regularna:
22,79 zł
5,99 zł
Cena regularna:
7,99 zł
1,99 zł
Cena regularna:
3,49 zł
22,49 zł
Cena regularna:
24,99 zł
79,99 zł
Cena regularna:
94,09 zł
Promocje
53,09 zł
Cena regularna:
58,99 zł
44,99 zł
Cena regularna:
49,99 zł
80,99 zł
Cena regularna:
89,99 zł
18,08 zł
Cena regularna:
20,09 zł
32,66 zł
Cena regularna:
36,29 zł
22,04 zł
Cena regularna:
24,49 zł
116,10 zł
Cena regularna:
129,00 zł
15,29 zł
Cena regularna:
16,99 zł
107,10 zł
Cena regularna:
119,00 zł
25,73 zł
Cena regularna:
28,59 zł
41,21 zł
Cena regularna:
45,79 zł
19,16 zł
Cena regularna:
21,29 zł
46,25 zł
Cena regularna:
51,39 zł
369,00 zł
Cena regularna:
410,00 zł
28,70 zł
Cena regularna:
31,89 zł
22,04 zł
Cena regularna:
24,49 zł
74,51 zł
Cena regularna:
82,79 zł
188,10 zł
Cena regularna:
209,00 zł
26,81 zł
Cena regularna:
29,79 zł
44,99 zł
Cena regularna:
49,99 zł
107,10 zł
Cena regularna:
119,00 zł
89,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
9,62 zł
Cena regularna:
10,69 zł
143,10 zł
Cena regularna:
159,00 zł
Bestsellery
35,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
44,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
124,99 zł
36,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
46,99 zł
Cena regularna:
51,99 zł
7,89 zł
Cena regularna:
9,49 zł
11,49 zł
Cena regularna:
12,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
95,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
495,00 zł
56,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
15,99 zł
Cena regularna:
16,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
26,99 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,69 zł
31,49 zł
Cena regularna:
35,99 zł
16,69 zł
Cena regularna:
18,99 zł
18,69 zł
Cena regularna:
23,89 zł
9,49 zł
Cena regularna:
11,99 zł
Nowości
199,00 zł
209,00 zł
179,00 zł
199,00 zł
229,00 zł
339,00 zł
169,00 zł
109,00 zł
239,00 zł



