Pas transportowy ERGO czerwony 5T 3,5M 50mm, BEZ GRZECHOTKI, TUV NORD
Cena regularna:
24,79 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 5 T |
| Długość całkowita | 3,5 m |
| Długość taśmy | 3,5m |
| Szerokość taśmy | 50mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 2500daN |
| Wytrzymałość w opasie | 5000daN |
| ilość haków | 1 |
| Certyfikat | TUV GS |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rodzaj pasa | 1- częściowy |
| Kolor taśmy | Czerwony |
| Dodatkowe informacje | Bez grzechotki |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
63,99 zł
Cena regularna:
71,99 zł
249,00 zł
Cena regularna:
288,00 zł
11,29 zł
Cena regularna:
13,19 zł
24,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
5,99 zł
Cena regularna:
7,99 zł
21,99 zł
Cena regularna:
30,59 zł
148,99 zł
Cena regularna:
199,00 zł
27,99 zł
Cena regularna:
31,49 zł
23,48 zł
Cena regularna:
26,09 zł
43,99 zł
Cena regularna:
47,99 zł
12,99 zł
Cena regularna:
15,29 zł
29,99 zł
Cena regularna:
39,69 zł
299,00 zł
Cena regularna:
359,00 zł
39,99 zł
Cena regularna:
45,39 zł
499,00 zł
Cena regularna:
596,00 zł
13,99 zł
Cena regularna:
15,99 zł
55,70 zł
Cena regularna:
61,89 zł
79,99 zł
Cena regularna:
94,09 zł
32,39 zł
Cena regularna:
35,99 zł
79,99 zł
Cena regularna:
89,99 zł
89,99 zł
Cena regularna:
108,00 zł
81,99 zł
Cena regularna:
94,99 zł
9,99 zł
Cena regularna:
11,19 zł
9,49 zł
Cena regularna:
10,69 zł
Promocje
43,19 zł
Cena regularna:
47,99 zł
107,10 zł
Cena regularna:
119,00 zł
16,73 zł
Cena regularna:
18,59 zł
32,39 zł
Cena regularna:
35,99 zł
131,40 zł
Cena regularna:
146,00 zł
14,75 zł
Cena regularna:
16,39 zł
26,36 zł
Cena regularna:
29,29 zł
25,82 zł
Cena regularna:
28,69 zł
17,72 zł
Cena regularna:
19,69 zł
62,09 zł
Cena regularna:
68,99 zł
17,72 zł
Cena regularna:
19,69 zł
224,10 zł
Cena regularna:
249,00 zł
10,25 zł
Cena regularna:
11,39 zł
31,40 zł
Cena regularna:
34,89 zł
427,50 zł
Cena regularna:
475,00 zł
64,79 zł
Cena regularna:
71,99 zł
18,17 zł
Cena regularna:
20,19 zł
39,95 zł
Cena regularna:
44,39 zł
70,91 zł
Cena regularna:
78,79 zł
37,70 zł
Cena regularna:
41,89 zł
13,22 zł
Cena regularna:
14,69 zł
648,90 zł
Cena regularna:
721,00 zł
187,20 zł
Cena regularna:
208,00 zł
15,38 zł
Cena regularna:
17,09 zł
Bestsellery
36,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
124,99 zł
39,99 zł
Cena regularna:
44,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
46,99 zł
Cena regularna:
51,99 zł
37,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
56,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
7,89 zł
Cena regularna:
9,49 zł
11,49 zł
Cena regularna:
12,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
95,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
495,00 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,69 zł
65,99 zł
Cena regularna:
69,99 zł
38,99 zł
Cena regularna:
44,69 zł
16,69 zł
Cena regularna:
18,99 zł
104,99 zł
Cena regularna:
119,00 zł
20,99 zł
Cena regularna:
26,99 zł
10,49 zł
Cena regularna:
11,99 zł
25,69 zł
Cena regularna:
29,49 zł
15,99 zł
Cena regularna:
16,99 zł
Nowości
29,99 zł
Cena regularna:
31,99 zł
19,99 zł
Cena regularna:
21,99 zł
17,99 zł
Cena regularna:
18,99 zł
199,00 zł
159,00 zł
129,00 zł
149,00 zł
165,00 zł
199,00 zł
169,00 zł
145,00 zł
89,99 zł



