Pas transportowy lawetowy niebieski 4T 3M 50mm, hak dwupalczasty
Cena regularna:
56,69 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
długość pasa i klamry: długość pasa (2,5 metra)+ długość klamry (0,5 metra), w zestawie dodatkowy hak dwupalczasty oraz kostki stabilizujące - wytrzymałość pasa (w naciągu): LC= 2000 daN - wytrzymałość pasa (na opasaniu): LC= 4000 daN
Pas jest zgodny z normą europejską EN 12195-2, certyfikat TÜV NORD.
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 4 T |
| Długość całkowita | 3 m |
| Długość taśmy | 2,5m |
| Długość taśmy – NAPINACZ | 0,5 |
| Szerokość taśmy | 50mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 2000daN |
| Wytrzymałość w opasie | 4000daN |
| Rozciągliwość | do 6% przy LC |
| ilość haków | 3 |
| Certyfikat | TUV GS |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rodzaj pasa | 2-częściowy - pas z napinaczem |
| Kolor taśmy | Niebieski |
| Dodatkowe informacje | W zestawie dodatkowy hak dwupalczasty oraz plastikowe kostki stabilizujące |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
38,99 zł
Cena regularna:
44,29 zł
19,99 zł
Cena regularna:
22,29 zł
19,99 zł
Cena regularna:
21,99 zł
168,99 zł
Cena regularna:
199,00 zł
59,99 zł
Cena regularna:
67,99 zł
9,49 zł
Cena regularna:
10,69 zł
23,99 zł
Cena regularna:
26,69 zł
45,99 zł
Cena regularna:
51,79 zł
33,29 zł
Cena regularna:
36,99 zł
14,99 zł
Cena regularna:
16,89 zł
56,99 zł
Cena regularna:
67,29 zł
29,99 zł
Cena regularna:
33,79 zł
34,99 zł
Cena regularna:
39,69 zł
43,99 zł
Cena regularna:
47,99 zł
95,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,09 zł
19,99 zł
Cena regularna:
22,69 zł
29,99 zł
Cena regularna:
35,99 zł
39,99 zł
Cena regularna:
45,39 zł
29,99 zł
Cena regularna:
39,59 zł
499,00 zł
Cena regularna:
596,00 zł
27,99 zł
Cena regularna:
31,49 zł
11,99 zł
Cena regularna:
13,69 zł
32,39 zł
Cena regularna:
35,99 zł
Promocje
22,31 zł
Cena regularna:
24,79 zł
72,89 zł
Cena regularna:
80,99 zł
13,94 zł
Cena regularna:
15,49 zł
57,32 zł
Cena regularna:
63,69 zł
74,96 zł
Cena regularna:
83,29 zł
41,57 zł
Cena regularna:
46,19 zł
25,28 zł
Cena regularna:
28,09 zł
83,24 zł
Cena regularna:
92,49 zł
26,99 zł
Cena regularna:
29,99 zł
107,10 zł
Cena regularna:
119,00 zł
26,36 zł
Cena regularna:
29,29 zł
153,90 zł
Cena regularna:
171,00 zł
64,79 zł
Cena regularna:
71,99 zł
20,15 zł
Cena regularna:
22,39 zł
27,35 zł
Cena regularna:
30,39 zł
29,96 zł
Cena regularna:
33,29 zł
24,83 zł
Cena regularna:
27,59 zł
41,99 zł
Cena regularna:
44,39 zł
10,49 zł
Cena regularna:
13,49 zł
24,29 zł
Cena regularna:
26,99 zł
28,34 zł
Cena regularna:
31,49 zł
15,20 zł
Cena regularna:
16,89 zł
662,40 zł
Cena regularna:
736,00 zł
80,81 zł
Cena regularna:
89,79 zł
Bestsellery
36,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
124,99 zł
39,99 zł
Cena regularna:
44,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
46,99 zł
Cena regularna:
51,99 zł
37,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
56,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
7,89 zł
Cena regularna:
9,49 zł
11,49 zł
Cena regularna:
12,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
95,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
495,00 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,69 zł
65,99 zł
Cena regularna:
69,99 zł
38,99 zł
Cena regularna:
44,69 zł
16,69 zł
Cena regularna:
18,99 zł
104,99 zł
Cena regularna:
119,00 zł
20,99 zł
Cena regularna:
26,99 zł
10,49 zł
Cena regularna:
11,99 zł
25,69 zł
Cena regularna:
29,49 zł
15,99 zł
Cena regularna:
16,99 zł
Nowości
29,99 zł
Cena regularna:
31,99 zł
19,99 zł
Cena regularna:
21,99 zł
17,99 zł
Cena regularna:
18,99 zł
199,00 zł
159,00 zł
129,00 zł
149,00 zł
165,00 zł
199,00 zł
169,00 zł
145,00 zł
89,99 zł



