Pas transportowy 1,5T 8M 25mm, STF 125 dan
Cena regularna:
21,59 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- długość pasa i klamry: długość pasa (7,7 metra)+ długość klamry (0,3 metra)
- wytrzymałość pasa (w naciągu): LC=750 daN
- wytrzymałość pasa (na opasaniu): LC=1500 daN
- SHF: 50 daN
- STF: 125 daN
- LC: 750
- rozciągliwość: 6% przy LC
- szerokość taśmy: 25mm
- kolor taśmy: pomarańczowy
- waga: 0,9 kg
Opakowanie zbiorcze: 25 szt.
Pas jest zgodny z normą europejską EN 12195-2
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 1,5 T |
| Długość całkowita | 8 m |
| Długość taśmy | 7,7m |
| Długość taśmy – NAPINACZ | 0,3 |
| Szerokość taśmy | 25mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 750daN |
| Wytrzymałość w opasie | 1500daN |
| Rozciągliwość | do 6% przy LC |
| ilość haków | 1+1 |
| Certyfikat | TUV GS |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rodzaj pasa | 2-częściowy - pas z napinaczem |
| Waga | 0,9 |
| Kolor taśmy | Pomarańczowy |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
33,99 zł
Cena regularna:
37,59 zł
23,48 zł
Cena regularna:
26,09 zł
115,00 zł
Cena regularna:
133,00 zł
54,99 zł
Cena regularna:
69,00 zł
11,99 zł
Cena regularna:
13,69 zł
1,99 zł
Cena regularna:
3,49 zł
13,99 zł
Cena regularna:
15,99 zł
9,99 zł
Cena regularna:
11,19 zł
29,99 zł
Cena regularna:
39,59 zł
95,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
13,99 zł
Cena regularna:
16,99 zł
2,49 zł
Cena regularna:
3,49 zł
19,99 zł
Cena regularna:
21,99 zł
24,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
69,99 zł
Cena regularna:
79,99 zł
49,99 zł
Cena regularna:
65,00 zł
11,99 zł
Cena regularna:
16,39 zł
59,99 zł
Cena regularna:
67,99 zł
21,99 zł
Cena regularna:
30,59 zł
36,99 zł
Cena regularna:
41,79 zł
14,99 zł
Cena regularna:
22,79 zł
11,29 zł
Cena regularna:
13,19 zł
168,99 zł
Cena regularna:
199,00 zł
32,39 zł
Cena regularna:
35,99 zł
Promocje
27,53 zł
Cena regularna:
30,59 zł
121,50 zł
Cena regularna:
135,00 zł
263,70 zł
Cena regularna:
293,00 zł
56,69 zł
Cena regularna:
62,99 zł
60,74 zł
Cena regularna:
67,49 zł
17,99 zł
Cena regularna:
21,49 zł
24,29 zł
Cena regularna:
26,99 zł
21,05 zł
Cena regularna:
23,39 zł
14,39 zł
Cena regularna:
15,99 zł
32,39 zł
Cena regularna:
35,99 zł
21,32 zł
Cena regularna:
23,69 zł
16,19 zł
Cena regularna:
17,99 zł
13,58 zł
Cena regularna:
15,09 zł
22,49 zł
Cena regularna:
24,99 zł
61,28 zł
Cena regularna:
68,09 zł
42,11 zł
Cena regularna:
46,79 zł
233,10 zł
Cena regularna:
259,00 zł
118,01 zł
Cena regularna:
132,00 zł
22,04 zł
Cena regularna:
24,49 zł
10,25 zł
Cena regularna:
11,39 zł
85,04 zł
Cena regularna:
94,49 zł
80,99 zł
Cena regularna:
89,99 zł
206,10 zł
Cena regularna:
229,00 zł
61,19 zł
Cena regularna:
67,99 zł
Bestsellery
39,99 zł
Cena regularna:
44,69 zł
39,99 zł
Cena regularna:
44,99 zł
34,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
36,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
89,99 zł
Cena regularna:
99,00 zł
10,99 zł
Cena regularna:
12,99 zł
15,99 zł
Cena regularna:
16,99 zł
52,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
31,49 zł
Cena regularna:
35,99 zł
16,69 zł
Cena regularna:
18,99 zł
419,00 zł
20,99 zł
Cena regularna:
26,99 zł
7,89 zł
Cena regularna:
9,49 zł
165,00 zł
46,99 zł
Cena regularna:
51,99 zł
85,99 zł
139,99 zł
18,69 zł
Cena regularna:
23,89 zł
Nowości
199,00 zł
209,00 zł
179,00 zł
199,00 zł
229,00 zł
339,00 zł
169,00 zł
109,00 zł
239,00 zł



