Pas transportowy 5T 2,5M 50mm, rozciągliwość 6% przy LC, TUV NORD
Cena regularna:
50,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- długość pasa i klamry: długość pasa (2 metra)+ długość klamry (0,5 metra), rozciągliwość taśmy do 6% przy LC,
- wytrzymałość pasa (w naciągu): LC=2500 daN
- wytrzymałość pasa (na opasaniu): LC=5000 daN
- SHF: 50 daN
- STF: 400 daN
- LC: 2500 daN
- rozciągliwość: do 6% przy LC
- szerokość taśmy: 50 mm
- MBF (minimalna siła rozrywająca dla nowego pasa): 5000 daN
- kolor taśmy: pomarńczowy
- waga: kg
Opakowanie zbiorcze: 14 szt.
Pas jest zgodny z normą europejską EN 12195-2, certyfikat TÜV NORD.
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 5 T |
| Długość całkowita | 2,5 m |
| Długość taśmy | 2m |
| Długość taśmy – NAPINACZ | 0,5 |
| Szerokość taśmy | 50mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 2500daN |
| Wytrzymałość w opasie | 5000daN |
| Rozciągliwość | do 6% przy LC |
| ilość haków | 1+1 |
| Certyfikat | TUV GS |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rodzaj pasa | 2-częściowy - pas z napinaczem |
| Kolor taśmy | Pomarańczowy |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
95,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
89,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
22,99 zł
Cena regularna:
25,89 zł
7,99 zł
Cena regularna:
10,29 zł
17,99 zł
Cena regularna:
21,39 zł
23,48 zł
Cena regularna:
26,09 zł
51,29 zł
Cena regularna:
58,49 zł
249,00 zł
Cena regularna:
288,00 zł
79,99 zł
Cena regularna:
94,09 zł
11,99 zł
Cena regularna:
16,39 zł
4,99 zł
Cena regularna:
5,59 zł
21,99 zł
Cena regularna:
30,59 zł
27,99 zł
Cena regularna:
31,49 zł
13,99 zł
Cena regularna:
16,89 zł
3,99 zł
Cena regularna:
4,99 zł
24,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
89,99 zł
Cena regularna:
107,00 zł
29,99 zł
Cena regularna:
35,99 zł
29,99 zł
Cena regularna:
33,79 zł
14,99 zł
Cena regularna:
22,79 zł
1,99 zł
Cena regularna:
3,49 zł
91,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
29,99 zł
Cena regularna:
33,79 zł
17,99 zł
Cena regularna:
22,29 zł
Promocje
62,81 zł
Cena regularna:
69,79 zł
380,70 zł
Cena regularna:
423,00 zł
70,91 zł
Cena regularna:
78,79 zł
135,90 zł
Cena regularna:
151,00 zł
50,03 zł
Cena regularna:
55,59 zł
19,16 zł
Cena regularna:
21,29 zł
123,30 zł
Cena regularna:
137,00 zł
152,10 zł
Cena regularna:
169,00 zł
1,99 zł
Cena regularna:
3,49 zł
117,90 zł
Cena regularna:
131,00 zł
35,45 zł
Cena regularna:
39,39 zł
17,54 zł
Cena regularna:
19,49 zł
179,01 zł
Cena regularna:
209,00 zł
44,54 zł
Cena regularna:
49,49 zł
47,15 zł
Cena regularna:
52,39 zł
11,24 zł
Cena regularna:
12,49 zł
70,91 zł
Cena regularna:
78,79 zł
31,31 zł
Cena regularna:
34,79 zł
113,40 zł
Cena regularna:
126,00 zł
56,24 zł
Cena regularna:
62,49 zł
170,10 zł
Cena regularna:
189,00 zł
25,82 zł
Cena regularna:
28,69 zł
32,03 zł
Cena regularna:
35,59 zł
40,04 zł
Cena regularna:
44,49 zł
Bestsellery
39,99 zł
Cena regularna:
44,69 zł
39,99 zł
Cena regularna:
44,99 zł
89,99 zł
Cena regularna:
99,00 zł
34,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
66,95 zł
Cena regularna:
74,39 zł
36,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
31,49 zł
Cena regularna:
35,99 zł
65,99 zł
Cena regularna:
69,99 zł
10,99 zł
Cena regularna:
12,99 zł
419,00 zł
52,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
18,69 zł
Cena regularna:
23,89 zł
85,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
95,00 zł
499,00 zł
Cena regularna:
596,00 zł
165,00 zł
197,10 zł
Cena regularna:
219,00 zł
104,99 zł
Cena regularna:
119,00 zł
Nowości
199,00 zł
209,00 zł
179,00 zł
199,00 zł
229,00 zł
339,00 zł
169,00 zł
109,00 zł
239,00 zł



