Pas transportowy ERGO 2 czerwony 5T 10M 50mm, DŁUGIE RAMIĘ
Cena regularna:
129,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- długość pasa i klamry: długość pasa (9,5metra)+ długość klamry (0,5metra), rozciągliwość taśmy do 6% przy LC,
- wytrzymałość pasa (w naciągu): LC=2500 daN
- wytrzymałość pasa (na opasaniu): LC=5000 daN
- SHF: 50 daN
- STF: 550 daN
- LC: 2500 daN
- rozciągliwość: do 6% przy LC
- szerokość taśmy: 50mm
- kolor taśmy: Czerwony
- waga: 3,65 kg
-opakowanie zbiorcze: 6 szt.
Pas jest zgodny z normą europejską EN 12195-2, certyfikat TÜV NORD.
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 5 T |
| Długość całkowita | 10 m |
| Długość taśmy | 9,5m |
| Długość taśmy – NAPINACZ | 0,5 |
| Szerokość taśmy | 50mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 2500daN |
| Wytrzymałość w opasie | 5000daN |
| Rozciągliwość | do 6% przy LC |
| ilość haków | 1+1 |
| Certyfikat | TUV GS |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rodzaj pasa | 2-częściowy - pas z napinaczem |
| Waga | 3,65 |
| Kolor taśmy | Czerwony |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
79,99 zł
Cena regularna:
94,09 zł
81,99 zł
Cena regularna:
94,99 zł
55,70 zł
Cena regularna:
61,89 zł
31,99 zł
Cena regularna:
37,09 zł
10,99 zł
Cena regularna:
13,49 zł
6,99 zł
Cena regularna:
8,89 zł
11,99 zł
Cena regularna:
13,69 zł
30,99 zł
Cena regularna:
35,99 zł
33,29 zł
Cena regularna:
36,99 zł
2,49 zł
Cena regularna:
3,49 zł
23,48 zł
Cena regularna:
26,09 zł
1,99 zł
Cena regularna:
3,49 zł
18,99 zł
Cena regularna:
21,39 zł
19,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
5,99 zł
Cena regularna:
7,99 zł
115,00 zł
Cena regularna:
133,00 zł
45,99 zł
Cena regularna:
51,79 zł
2,49 zł
Cena regularna:
3,49 zł
149,00 zł
Cena regularna:
178,00 zł
14,99 zł
Cena regularna:
16,89 zł
9,89 zł
Cena regularna:
10,99 zł
12,99 zł
Cena regularna:
15,29 zł
29,99 zł
Cena regularna:
39,59 zł
22,49 zł
Cena regularna:
24,99 zł
Promocje
252,90 zł
Cena regularna:
281,00 zł
33,47 zł
Cena regularna:
37,19 zł
134,10 zł
Cena regularna:
149,00 zł
29,42 zł
Cena regularna:
32,69 zł
72,53 zł
Cena regularna:
80,59 zł
47,60 zł
Cena regularna:
52,89 zł
106,82 zł
Cena regularna:
118,69 zł
241,20 zł
Cena regularna:
268,00 zł
18,44 zł
Cena regularna:
20,49 zł
312,30 zł
Cena regularna:
347,00 zł
15,65 zł
Cena regularna:
17,39 zł
87,47 zł
Cena regularna:
97,19 zł
200,70 zł
Cena regularna:
223,00 zł
98,10 zł
Cena regularna:
109,00 zł
224,10 zł
Cena regularna:
249,00 zł
99,00 zł
Cena regularna:
110,00 zł
15,92 zł
Cena regularna:
17,69 zł
219,00 zł
Cena regularna:
249,00 zł
17,72 zł
Cena regularna:
19,69 zł
20,69 zł
Cena regularna:
22,99 zł
20,42 zł
Cena regularna:
22,69 zł
35,72 zł
Cena regularna:
39,69 zł
39,86 zł
Cena regularna:
44,29 zł
56,99 zł
Cena regularna:
67,29 zł
Bestsellery
36,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
124,99 zł
39,99 zł
Cena regularna:
44,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
46,99 zł
Cena regularna:
51,99 zł
37,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
56,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
7,89 zł
Cena regularna:
9,49 zł
11,49 zł
Cena regularna:
12,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
95,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
495,00 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,69 zł
65,99 zł
Cena regularna:
69,99 zł
38,99 zł
Cena regularna:
44,69 zł
16,69 zł
Cena regularna:
18,99 zł
104,99 zł
Cena regularna:
119,00 zł
20,99 zł
Cena regularna:
26,99 zł
10,49 zł
Cena regularna:
11,99 zł
25,69 zł
Cena regularna:
29,49 zł
15,99 zł
Cena regularna:
16,99 zł
Nowości
29,99 zł
Cena regularna:
31,99 zł
19,99 zł
Cena regularna:
21,99 zł
17,99 zł
Cena regularna:
18,99 zł
199,00 zł
159,00 zł
129,00 zł
149,00 zł
165,00 zł
199,00 zł
169,00 zł
145,00 zł
89,99 zł



