Pas transportowy lawetowy 4T 4M 50mm, hak dwupalczasty, TUV NORD
Cena regularna:
80,19 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pas jest zgodny z normą europejską EN 12195-2, certyfikat TÜV NORD.
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 4 T |
| Długość całkowita | 4 m |
| Długość taśmy | 3,5m |
| Długość taśmy – NAPINACZ | 0,5 |
| Szerokość taśmy | 50mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 2000daN |
| Wytrzymałość w opasie | 4000daN |
| Rozciągliwość | do 6% przy LC |
| ilość haków | 3 |
| Certyfikat | TUV GS |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rodzaj pasa | 2-częściowy - pas z napinaczem |
| Kolor taśmy | Pomarańczowy |
| Dodatkowe informacje | Dodatkowy hak dwupalczasty |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
21,99 zł
Cena regularna:
24,79 zł
299,00 zł
Cena regularna:
330,99 zł
13,99 zł
Cena regularna:
16,99 zł
30,99 zł
Cena regularna:
35,99 zł
499,00 zł
Cena regularna:
596,00 zł
89,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
23,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
22,99 zł
Cena regularna:
25,89 zł
36,99 zł
Cena regularna:
41,39 zł
19,99 zł
Cena regularna:
22,69 zł
10,99 zł
Cena regularna:
13,49 zł
5,99 zł
Cena regularna:
7,99 zł
22,49 zł
Cena regularna:
24,99 zł
2,49 zł
Cena regularna:
3,49 zł
43,99 zł
Cena regularna:
47,99 zł
21,99 zł
Cena regularna:
25,99 zł
24,99 zł
Cena regularna:
28,39 zł
32,39 zł
Cena regularna:
35,99 zł
11,29 zł
Cena regularna:
13,19 zł
29,99 zł
Cena regularna:
33,79 zł
55,70 zł
Cena regularna:
61,89 zł
29,99 zł
Cena regularna:
39,59 zł
27,99 zł
Cena regularna:
31,49 zł
5,99 zł
Cena regularna:
7,19 zł
Promocje
26,99 zł
Cena regularna:
29,99 zł
19,43 zł
Cena regularna:
21,59 zł
312,30 zł
Cena regularna:
347,00 zł
45,62 zł
Cena regularna:
50,69 zł
25,37 zł
Cena regularna:
28,19 zł
67,67 zł
Cena regularna:
75,19 zł
55,70 zł
Cena regularna:
61,89 zł
134,10 zł
Cena regularna:
149,00 zł
90,90 zł
Cena regularna:
101,00 zł
28,34 zł
Cena regularna:
31,49 zł
147,60 zł
Cena regularna:
164,00 zł
20,42 zł
Cena regularna:
22,69 zł
19,25 zł
Cena regularna:
21,39 zł
53,27 zł
Cena regularna:
59,19 zł
32,12 zł
Cena regularna:
35,69 zł
31,99 zł
Cena regularna:
36,29 zł
143,10 zł
Cena regularna:
159,00 zł
27,35 zł
Cena regularna:
30,39 zł
263,70 zł
Cena regularna:
293,00 zł
62,81 zł
Cena regularna:
69,79 zł
26,36 zł
Cena regularna:
29,29 zł
11,15 zł
Cena regularna:
12,39 zł
70,91 zł
Cena regularna:
78,79 zł
148,99 zł
Cena regularna:
199,00 zł
Bestsellery
36,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
124,99 zł
39,99 zł
Cena regularna:
44,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
46,99 zł
Cena regularna:
51,99 zł
37,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
56,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
7,89 zł
Cena regularna:
9,49 zł
11,49 zł
Cena regularna:
12,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
95,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
495,00 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,69 zł
38,99 zł
Cena regularna:
44,69 zł
65,99 zł
Cena regularna:
69,99 zł
104,99 zł
Cena regularna:
119,00 zł
16,69 zł
Cena regularna:
18,99 zł
10,49 zł
Cena regularna:
11,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
26,99 zł
25,69 zł
Cena regularna:
29,49 zł
37,99 zł
Cena regularna:
43,99 zł
21,99 zł
Cena regularna:
25,99 zł
Nowości
29,99 zł
Cena regularna:
31,99 zł
19,99 zł
Cena regularna:
21,99 zł
17,99 zł
Cena regularna:
18,99 zł
199,00 zł
159,00 zł
129,00 zł
149,00 zł
165,00 zł
199,00 zł
169,00 zł
145,00 zł
89,99 zł



