Pas transportowy zielony 2T 8M 35mm
Cena regularna:
35,79 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Wytrzymałość | 2 T |
| Długość całkowita | 8 m |
| Długość taśmy | 7,6m |
| Długość taśmy – NAPINACZ | 0,4 |
| Szerokość taśmy | 35mm |
| Wytrzymałość w naciągu | 1000daN |
| Wytrzymałość w opasie | 2000daN |
| Rozciągliwość | do 6% przy LC |
| ilość haków | 1+1 |
| Certyfikat | TUV GS |
| Norma | EN 12195-2 |
| Rodzaj pasa | 2-częściowy - pas z napinaczem |
| Kolor taśmy | Zielony |
Bezpieczeństwo
Hity cenowe
79,99 zł
Cena regularna:
89,99 zł
4,99 zł
Cena regularna:
5,59 zł
43,99 zł
Cena regularna:
47,99 zł
44,99 zł
Cena regularna:
59,99 zł
299,00 zł
Cena regularna:
379,00 zł
11,29 zł
Cena regularna:
13,19 zł
249,00 zł
Cena regularna:
288,00 zł
18,99 zł
Cena regularna:
22,59 zł
91,99 zł
Cena regularna:
109,00 zł
499,00 zł
Cena regularna:
596,00 zł
12,99 zł
Cena regularna:
15,29 zł
79,99 zł
Cena regularna:
89,99 zł
14,99 zł
Cena regularna:
16,89 zł
45,99 zł
Cena regularna:
51,79 zł
7,59 zł
Cena regularna:
8,49 zł
299,00 zł
Cena regularna:
330,99 zł
34,99 zł
Cena regularna:
39,69 zł
36,99 zł
Cena regularna:
41,39 zł
29,99 zł
Cena regularna:
31,99 zł
21,99 zł
Cena regularna:
24,79 zł
19,99 zł
Cena regularna:
21,99 zł
45,99 zł
Cena regularna:
51,79 zł
89,99 zł
Cena regularna:
107,00 zł
168,99 zł
Cena regularna:
199,00 zł
Promocje
180,00 zł
Cena regularna:
200,00 zł
56,51 zł
Cena regularna:
62,79 zł
1 427,40 zł
Cena regularna:
1 586,00 zł
14,21 zł
Cena regularna:
15,79 zł
56,78 zł
Cena regularna:
63,09 zł
19,99 zł
Cena regularna:
24,99 zł
25,82 zł
Cena regularna:
28,69 zł
61,19 zł
Cena regularna:
67,99 zł
85,58 zł
Cena regularna:
95,09 zł
40,49 zł
Cena regularna:
44,99 zł
98,10 zł
Cena regularna:
109,00 zł
6,49 zł
Cena regularna:
7,49 zł
20,87 zł
Cena regularna:
23,19 zł
61,19 zł
Cena regularna:
67,99 zł
47,96 zł
Cena regularna:
53,29 zł
23,12 zł
Cena regularna:
25,69 zł
119,70 zł
Cena regularna:
133,00 zł
22,04 zł
Cena regularna:
24,49 zł
50,48 zł
Cena regularna:
56,09 zł
84,99 zł
Cena regularna:
124,99 zł
42,56 zł
Cena regularna:
47,29 zł
25,37 zł
Cena regularna:
28,19 zł
11,96 zł
Cena regularna:
13,29 zł
105,30 zł
Cena regularna:
117,00 zł
Bestsellery
36,99 zł
Cena regularna:
38,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
124,99 zł
39,99 zł
Cena regularna:
44,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
23,99 zł
46,99 zł
Cena regularna:
51,99 zł
37,99 zł
Cena regularna:
39,99 zł
56,99 zł
Cena regularna:
62,99 zł
7,89 zł
Cena regularna:
9,49 zł
11,49 zł
Cena regularna:
12,99 zł
84,99 zł
Cena regularna:
95,00 zł
399,00 zł
Cena regularna:
495,00 zł
28,99 zł
Cena regularna:
33,69 zł
65,99 zł
Cena regularna:
69,99 zł
38,99 zł
Cena regularna:
44,69 zł
104,99 zł
Cena regularna:
119,00 zł
16,69 zł
Cena regularna:
18,99 zł
10,49 zł
Cena regularna:
11,99 zł
20,99 zł
Cena regularna:
26,99 zł
25,69 zł
Cena regularna:
29,49 zł
37,99 zł
Cena regularna:
43,99 zł
21,99 zł
Cena regularna:
25,99 zł
Nowości
29,99 zł
Cena regularna:
31,99 zł
19,99 zł
Cena regularna:
21,99 zł
17,99 zł
Cena regularna:
18,99 zł
199,00 zł
159,00 zł
129,00 zł
149,00 zł
165,00 zł
199,00 zł
169,00 zł
145,00 zł
89,99 zł



